Helicopteres Guimbal

Cabri G2


Moderní vrtulník do nepohody

Guimbal Cabri G2 se vymyká zažitým standardům v civilním letectví. Své předchůdce zastiňuje propracovaným technickým řešením, využitím moderních materiálů a posledních znalostí leteckých konstruktérů. Požadavky na bezpečnost se rovnají velkým turbínovým vrtulníkům.Základní údaje

Dolet

Až 700 km na jednu nádrž.

Užitečné zatížení

Až 275 kg dle volitelné výbavy.

Síla větru

Až 40 kt / 75 km/h / 20m/s při roztáčení a zastavení rotoru, jinak bez omezení.

Vytrvalost

Až 5:40 při 50 kt IAS.

Max. vzletová hmotnost

700kg

Dealer Vašeho regionu

Společnost LION Helicopters s.r.o. se v roce 2011 stala jediným autorizovaným prodejcem vrtulníků Guimbal Cabri G2 pro Českou a Slovenskou republiku. Našim zákazníkům komplexní nabídku služeb šitou na míru každému z nich. Děláme zkrátka vše pro to, aby naši zákazníci byli co nejméně obtěžováni běžnými starosti v jejich cestě za létáním.


Od A až po Z

Poradenské služby
Objednání vrtulníku
Výcvik pilotů
Převzetí a doprava
Uvedení do provozu
Provoz a údržba

Jak vlastně probíhá takové převzetí vlastního vrtulníku?

Prohlédněte si video

Pořízení vrtulníku

Zajišťujeme veškeré služby spojené s koupí nových vrtulníků od pečlivé přejímky ve výrobním závodě, dopravu do ČR až po předání zákazníkovi. Běžně zajišťujeme i administrativní uvedení vrtulníku do provozu a zapsání do leteckého rejstříku. O celém procesu výroby a dodávky budete pravidelně informováni, a to včetně fotografií z výroby a záletu.

Pilotní výcvik

Společně s nákupem Vašeho vrtulníku je pochopitelně možné si v naší letecké škole udělat i pilotní licenci. Pokud již jste držitelem platného průkazu, nabízíme typové přeškolení na tento typ. V obou případech je možné výcvik absolvovat již na Vašem vrtulníku.

Údržba

O technický stav Vašeho vrtulníku bude perfektně pečováno v našem moderním a plně vybaveném servisním středisku, které má mnohaleté bohaté zkušenosti s podobnými typy vrtulníků a jeho mechanici jsou přeškoleni přímo ve výrobním závodě Helicopteres Guimbal v Les Milles.


www.guimbal.cz

Nevyčerpatelný zdroj informací naleznete na produktových stránkách www.guimbal.cz.