Skip Navigation Links > Domů > Služby > Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Vyhlídkový let vrtulníkem je nevšední zážitek a neotřelá možnost, jak se z ptačí perspektivy podívat na známá i neznámá místa. Vrtulník je totiž pro vyhlídkový let naprosto ideální prostředek. Vrtulník je totiž oproti letadlu mnohem více prosklený a tak Vám nebude nic rušit v krásném výhledu na okolní krajinu.

Další nespornou výhodou je také fakt, že si můžete přibrzdit nebo úplně zastavit nad místem, které si chcete důkladněji prohlédnout nebo vyfotit. Pokud o Vašem letu dáte vědět Vašim známým a cestu si okolo nich naplánujete, věřte, že i jim uděláte velkou radost.

Vyhlídkový let vrtulníkem

Cíl Vašeho letu je čistě jen na Vás a tak se nebojte pilotovi sdělit místo, kam byste rádi letěli. Pro představu, co je možné stihnout se podívejte na tuto mapku:

Mapa doletu vrtulníkem včetně zpáteční cesty

Létáme převážně moderními a bezpečnými vrtulníky Guimbal Cabri G2. Naši piloti jsou profesionálové a zpravidla dlouholetí instruktoři. Mají platné průkazy a jsou pravidelně proškolováni.

Případně jsme schopni zajistit i větší (4-místný) vrtulník. Pro tuto možnost nás přímo kontaktujte a vypracujeme Vám nabídku dle aktuálních možností.

Obdarujte svého blízkého!

Let vrtulníkem je i nezapomenutelný dárek pro Vašeho blízkého. Zážitky jsou dnes velice oblíbené a věřte, že u svého partnera, rodiče nebo kamaráda určitě zabodujete!

Stylový dárkový poukaz Vám zašleme na vybranou adresu v luxusním balení, tak abyste s přípravou dárku neměli žádné starosti. Pokud je oslava již zítra a Vy ještě nic nemáte, nezoufejte! Poukaz Vám zašleme e-mailem ještě dnes. Pak si ho jen stačí vytisknout.

Firemí akce, teambuildingy, ...

Chcete ozvláštnit Vaší plánovanou akci? S vrtulníky zaletíme přímo k Vám a pro Vaše hosty zařídíme nezapomenutelné zážitky.

Speciální web věnovaný těmto akcím je: www.firemniakcevrtulnikem.cz.

Věděli jste, že...?

Ve vrtulníku se málokomu udělá nevolno i při silnějším větru. Je to díky volně uloženým listům hlavního rotoru, které pochytí většinu poryvů a nepřenáší se to výrazně do kabiny vrtulníku.

Přímo z Vaší zahrady

Vrtulník je úžasný v tom, že dokáže přistát a vzlétnout z opravdu malého místa. Můžete tak připravit dárek přímo na valký den obdarovaného a nechat vrtulník přistát přímo na zahradě nebo na poli za obcí.

V tomto případě nás rozhodně kontaktujte, abychom probrali možnosti. Jen je třeba brát na vědomí, že let z Hradce Králové na místo oslavy a zpět je nutné taky uhradit.

Chcete vrtulník sami řídit?

Věřili byste, že si můžete vyzkoušet vrtulník i řídit? Právě tuto možnost nabízíme pod názvem Pilotem na zkoušku. Více informací naleznete zde

Už s námi letěli

Už na pvní pohled mne tento vrtulník zaujal a lákal. O to větší překvapení, když jsem si do něho sedl. Interiér v kůži, neomezený výhled a to pohodlí i za letu jsem vůbec nečekal. Z letu jsem naprosto nadšený. Nečekal jsem, že to má takovou sílu a věřím, že to co jsem za těch pár minut zažil, tak je jen zlomek toho co tento vrtulník opravdu umí. Ale hlavně to taky musí umět pilot a to pan Krčil opravdu umí!!!

Roman Kareš, Vodňany

Dárkové poukázky zakoupíte u nás v eshopu

Zajímavá místa, které můžete navštívit

Kontakt

Tel: +420 776 269 999
Mail: info@lion-helicopters.cz

Provozovna:
Budova č. 154
Letiště Hradec Králové

Další odkazy

Vrtulník Guimbal Cabri G2
Firemní akce vrtulníkem

www.guimbal.cz